خانوادهکیفریمطالب حقوقیوکیل طلاقوکیل طلاق توافقی درمشهدوکیل طلاق در مشهد

چطور می توانم پرینت موبایل همسرم را بگیرم؟ – چگونه می توان از بیمارستان شکایت کرد؟

چطور می توانم پرینت موبایل همسرم را بگیرم | وکیل طلاق در مشهد | وکیل طلاق توافقی در مشهد | وکیل در مشهد | وکیل مشهدچطور می توانم پرینت موبایل همسرم را بگیرم؟

چطور می توانم پرینت موبایل همسرم را بگیرم؟ : بر طبق قانون جرایم رایانه ای اپراتورهای تلفن همراه مکلفند که اطلاعات تماس و پیامک را تا شش ماه ذخیره کنند. لذا فقط پرینت مکالمات شش ماه اخیر آن هم با طرح شکایت مثل رابطه نامشروع با دستور مقام قضایی برای مرجع رسیدگی کننده ارسال می گردد. بدانید به صرف شک داشتن به همسر مجوزی برای دادگاه نمی شود که اقدام به اخذ پرینت تلفن همراه کسی را کند. ( چطور می توانم پرینت موبایل همسرم را بگیرم؟ )

 

 

 

 

 

برای توضیح بیشتر با ما در ارتباط باشید – وکیل طلاق مشهدوکیل طلاق توافقی مشهد 09152491040

تلگرام ما = کلیک کنید

 

 

 

 


چگونه می توان از بیمارستان شکایت کرد | بهترین وکیل در مشهد | وکیل در مشهد | وکیل مشهد | وکیل طلاق در مشهدچگونه می توان از بیمارستان شکایت کرد؟

اولین مکان برای شکایت، دادسرای ویژه رسیدگی به جرایم پزشکی است که مردم می‌توانند برای رسیدگی به مشکلات و پرونده‌های قضایی خود در رابطه با قصور و تخلفات پزشکی در هر سطحی به آنجا مراجعه کنند و از این طریق می‌توانند دیه و خسارات وارد شده را مطالبه کرده و اگر پزشک مرتکب قصور شده باشد مجازات او را هم از دادگاه بخواهند.

دومین راهکاری که قانون برای شکایت از پزشکان در نظر گرفته شورای حل اختلاف (ویژه امور بهداشت) است که رسیدگی و حل و فصل اختلافات اعضای جامعه پزشکی با یکدیگر و همچنین اختلافات جامعه پزشکی با سایر اشخاص اعم از حقیقی یا حقوقی در صورتیکه مبلغ مورد نظر کمتر از ۵ میلیون تومان باشد و یا در صورتیکه هر دوطرف در خصوص ارجاع پرونده به شورا توافق داشته باشند، در صلاحیت آن است.

سومین مرجعی که در قوانین و مقررات برای این مساله به آن اشاره شده سازمان نظام پزشکی است که تخلفات اداری و انتظامی پزشکان را مورد رسیدگی قرار می‌دهد و نتیجه آن برخورد انتظامی با پزشک خواهد بود که طیف وسیعی از اقدامات از توبیخ کتبی تا لغو پروانه طبابت به شکل دائمی را در بر می‌گیرد.

یادتان باشد در تمام این موارد آنچه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است نظریه پزشکی قانونی است و مبنای اکثر احکام صادره نظریه کارشناسی این سازمان خواهد بود.

 

برای توضیح بیشتر با ما در ارتباط باشید – وکیل طلاق مشهدوکیل طلاق توافقی مشهد 09152491040

برای مشاوره با وکیل با شماره زیر تماس بگیرید.

09152491040

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا