مقالات بهترین وکیلوکیل دیه

دیه کامل سال 97 – وکیل دیه در مشهد – گروه وکلای دادگستری دادپلاس

دیه کامل سال 97 –وکیل دیه در مشهدوکیل دیهدیهنرخ دیه 97دیه در سال 98 – ارتباط با وکیل دیه در مشهد = کلیک کنید.

-نرخ دیه سال 98 – مهلت پرداخت دیه –

دیه در سال 97- دیه کامل 97-دیه کامل سال 97-نرخ دیه 97-نرخ دیه 97دیه سال 98

 

آشنایی با مفهوم دیه

دیه یک حقی است ، گاهاً پیش می آید که فردی در اثر حوادث قهری یا در اثر رانندگی و کار دچار صدمات جبران ناپذیری می شوند که بعضاً به فوت هم منجر می شود ، دیه حق است و باعث می شود مقدار اندکی از تألمات یا رنج هایی که آسیب دیده یا بازماندگان دچار آن می شوند را کاهش دهد .

نام دیگر دیه خون بهاست و از قوانین اسلامی است و قانون مجازات اسلامی و در تعریف فقهی آن می توان گفت مالی است که به سبب کشتن انسان یا نقص عضو به کسی که صدمه دیده یا به بازماندگان او پرداخت می شود و همچنین در تعریف حقوقی دیه می توان عنوان کرد که دیه یک نوع کیفر نقدی است که از کسی که جرم را مرتکب شده یا قائم مقام او گرفته شود .

میزان دیه در حقوق ما

میزان دیه و مقدار آن از سوی قانون گذار برای جنایات تعیین شده است و همچنین مقدار آن برای مرد و زن مسلمان متفاوت است .

مبنای قوانین جزایی در قانون مجازات اسلامی فقه می باشد در واقع دیه به قتل یا جرح های غیر عمدی تعلق می گیرد ولی در صورت عمد هم ممکن است ولی دم یا مجنی علیه از قصاص صرف نظر کنند و به گرفتن دیه راضی شوند که در این مواقع قصاص تبدیل به دیه می شود .

از گرفتن دیه به هیچ وجه منصرف نشوید!

به دلیل پیچیدگی های محاسبه دیه و مشکلات عدیده ای که در راه گرفتن دیه از بیمه وجود دارد ممکن است تعدادی از آسیب دیدگان از این حق صرف نظر کنند و از خیر آن بگذرند ولی ما به عنوان وکیل دیه معتقدیم حق دادنی نیست بلکه گرفتنی است و وکیل دیه این مهم را به بهترین نحو احسن برای شما عهده دار خواهد شد .

پس دراین راستا سعی شده است با توجه به تجاربی که در این چند سال وکلای ما به عنوان وکیل دیه کسب نموده اند ، حقوق دیه شما را از انواع شرکت های بیمه که مشمول پرداخت هستند مطالبه کنیم و در این راستا به عنوان وکیل دیه پیش قدم باشیم و در نهایت امید داریم که هیچ حقی در هیچ کجای دنیا پایمال و بی حساب باقی نماند و به قول معروف حق به حق دار برسد .

در دنیای متمدن امروز به جهت پیچیدگی های خاص در هر حوزه تخصص خاصی لازم است بنابراین داشتن وکیل خوب دیه برای مطالبه ی حق شما عزیزان از شرکت های بیمه ، یک امر حیاتی است و شما می توانید با مراجعه به وکیل دیه خیلی با کیفیت و به طور کامل به حق خود که همان دیه از شخص مجنی علیه یا سازمان های ذی ربط است به سرعت دست پیدا کنید .

برای مشاوره با وکیل با شماره زیر تماس بگیرید.

09152491040

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا