اخباراخبار و مقالات وکیل دادگستری در مشهدمقالات بهترین وکیلوکیلوکیل دیهوکیل طلاق

احضار شاهد – شرایط دریافت خسارت از بیمه

احضار شاهد | بهترین وکیل در مشهد | وکیل در مشهد | وکیل خوب در مشهد
احضار شاهد

احضار شاهد – ارتباط با بهترین وکیل در مشهد – وکیل در مشهد

احضار شاهد  : ✅دادگاه می‌تواند به درخواست یکی از اصحاب و یا طرفین دعوا، همچنین در صورتی که مقتضی بداند گواهان را احضار نماید. در ابلاغ احضاریه، مقرراتی که برای ابلاغ اوراق قضایی تعیین شده، رعایت می‌گردد و باید حداقل یک هفته قبل از تشکیل به گواه یا گواهان ابلاغ شود و گواهی که برابر قانون احضار شده، چناچه در موعد مقرر حضور نیابد، دوباره احضار خواهد شد.

🔹اگر رسیدگی بر اساس شکایت شاکی باشد و شاهدی را معرفی نماید که دادگاه علم به شاهد گرفتن در هنگام وقوع جرم داشته باشد و یا احقاق حق متوقف بر شهادت شاهدی باشد که دادگاه علم به شاهد بودن وی دارد و یا تحقیق به جهت ارتباط جرم با امنیت و نظم عمومی باشد، دادگاه دستور به حضور (احضار) شاهد می‌دهد.

🔹هر یک از شهود تحقیق و مطلعین باید در موعد مقرر در دادگاه حاضر شوند، در صورت عدم حضور برای بار دوم احضار می‌گردند، چنانچه بدون عذر موجه حضور نیابند، به دستور دادگاه جلب می‌شوند.

 

 

 

برای اطلاعات بیشتر و ارتباط با بهترین وکیل در مشهدوکیل در مشهدوکیل خوب در مشهد با شماره گیری 09152491040 -ارتباط با ما از طریق تلگرام – کلیک کنید.

 

 

 

 


شرایط دریافت خسارت از بیمه در قراردادهای پیمانکاری | بهترین وکیل در مشهد | وکیل در مشهد | وکیل خوب در مشهد | وکیل دیه در مشهد | وکیل پایه یک در مشهد

✍ شرایط دریافت خسارت از بیمه در قراردادهای پیمانکاری – ارتباط با وکیل پایه یک مشهد

 

شرایط دریافت خسارت از بیمه : ✔️نحوه دریافت خسارت بیمه به توافق طرفین بستگی دارد؛ با این حال ممکن است طرفین قرارداد در این خصوص پیش‌بینی نداشته باشند. در این صورت پیمانکار مکلف است با همکاری و همراهی کارفرما اسناد و مدارک لازم جهت دریافت خسارت را آماده کرده و تحویل بیمه‌گر دهد.

در بیمه‌هایی که کارفرما به عنوان ذی‌نفع شناخته شده، مبلغ خسارت به حسابی که کارفرما به این منظور گشوده، واریز خواهد شد تا وی به عنوان شخص امین، مبالغ مزبور را صرف خسارات وارده کند. (برای اطلاعات بیشتر و ارتباط با بهترین وکیل در مشهدوکیل در مشهدوکیل خوب در مشهد با شماره گیری 09152491040)

در همین راستا پیمانکار مکلف است مطابق نظر کارفرما، نسبت به اصلاح و یا تعمیر بخش‌های خسارت‌دیده اقدام کند. هزینه اقدامات وی نیز از محل خسارات پرداختی بیمه‌گر تأمین خواهد شد.

در بسیاری از قراردادهای پیمانکاری این شرط توسط کارفرما و پیمانکار پذیرفته می‌شود که اگر خسارات پرداختی از سوی بیمه‌گر، پاسخگوی حجم خسارات نباشد، مسئولیت تأمین هزینه‌های مازاد حسب مورد بر عهده کارفرما یا پیمانکار و یا هر دو خواهد بود.


برای مشاوره با وکیل با شماره زیر تماس بگیرید.

09152491040

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا