وکیل پایه یک در مشهد

آشنایی با وکیل پایه یک در مشهد و اخد وکالت از بهترین وکیل پایه یک در مشهد

جستجوی وکیل پایه یک امری است که هر کدام از ما در طول زندگی ممکن است به نحوی آن را لازم بدانیم چون امکان دارد برای هر کدام از ما مشکلات حقوقی خاصی پیش بیاید بنابراین نیازمند مشورت با یک وکیل پایه یک دادگستری هستیم .

این مشکل حقوقی ممکن است مشکلات خانوادگی باشد یا پاس نشدن یک چک و یا تنظیم قرارداد .

امروزه و چندین سال است که در کانون وکلاهای سراسر کشور چیزی به نام وکیل پایه دو نداریم این عنوان کاملاً منسوخ شده است .

وکیل پایه یک وکیلی است که پس از اینکه در آزمون کارآموزی وکالت دادگستری پیروز شد و قبولی حاصل کرد ، یک سال و نیم را به عنوان کارآموز زیر نظر وکیل سرپرست خود دوران کارآموزی خود را به پایان می رساند آزمونی را به نام اختیار پشت سر می گذارد و از آن پس دیگر به عنوان وکیل پایه یک دادگستری شناخته خواهد شد.

مشورت با وکیل پایه یک در مشهد

شماره بهترین وکیل پایه یک در مشهد tel:09152491040

وکیل پایه یک دیگر محدودیت هایی را که یک کاراموز وکالت دارد را نخواهد داشت او دیگر لازم نیست وکیل سرپرست داشته باشد و وکالت تمامی دعاوی را می تواند بر عهده بگیرد حتی پرونده هایی را که نهایت دادرسی آنها دیوان عالی کشور هستند را هم می تواند بر عهده بگیرد .

وکیل پایه یک بعد از چند سال که معمولاً 5 سال در کانون مرکز و 7 سال در سایر کانون های کشور است می تواند کاراموز جذب نماید و خود به جرگه وکلای سرپرست بپیوندد .

می دانیم که پیشگیری بهتر از درمان خواهد بود! اگر ما بیاموزیم که قبل از انجام هر معامله یا عقدی با یک وکیل پایه یک مشورت کنیم! قطعاً هم کمتر با مشکلات حقوقی مواجه خواهیم شد! و هم در مواجهه با آنها بهتر به نتیجه می رسیم اگر رویه مشاوره با یک وکیل پایه یک قبل از ایجاد دعوا یا مشکل حقوقی باشد در هرینه ها و زمان هم صرفه جویی خواهد داشت .

امروزه وکلای دادگستری را باید به 2 نوع تقسیم نمود :

1-وکلایی که توسط کانون های وکلای دادگستری انتخاب می شوند! و تعیین صلاحیت می شوند که این کانون ها اعتبار و قدمت بالایی دارند و متأسفانه وکلایی که توسط مرکز مشاوران حقوقی و کارشناسان قوه قضاییه انتخاب می شوند که این شیوه عمری کمتر از 10 سال دارد

2-وکلای کانون به کارآموزان وکالت و وکلای پایه یک تقسیم می شوند! اما مشاوران حقوقی و وکلای قوه قضاییه ابتدا یک مدت کارآموزی را باید طی کنند! و بعد از آن به مدت 2 وکیل پایه دو می شوند! و پس از آن می توانند وکیل پایه یک شوند! کاراموزان موضوع م 187 خوشبختانه حق وکالت ندارند اما کاراموزان کانون وکلای دادگستری تقریباً همچون وکلای پایه یک حق وکالت داشته ( با اعمال محدودیت ها) و وکلای پایه دو مرکز مشاوران قوه قضاییه نیز محدودیت هایی در وکالت خواهند داشت .

برای اخذ وکیل پایه یک از موسسه حقوقی دادپلاس میتوانید از طریق صفحه تماس با ما وقت مشاوره حقوقی رایگان گرفته و از وکلای ما استفاده نمایید
بهمن ۱۵, ۱۳۹۸
بهترین وکیل در مشهد | وکیل در مشهد | وکیل خوب در مشهد | وکیل دادگستری در مشهد

آیا رمالی جرم است؟ – وجه التزام یا خسارت قراردادی در مبایعه نامه

 آیا رمالی جرم است؟ – ارتباط با بهترین وکیل در مشهد – وکیل در مشهد با شماره گیری ۰۹۱۵۲۴۹۱۰۴۰ آیا […]
بهمن ۱۳, ۱۳۹۸
حوادث ناشی از کار | بهترین وکیل در مشهد | وکیل در مشهد | وکیل مشهد | وکیل خوب در مشهد | وکیل طلاق در مشهد

حوادث ناشی از کار – دعوای خلع ید

چه حوادثی «حوادث ناشی از کار» محسوب می‌شوند؟ حوادث ناشی از کار : ✅حوادث ناشی از کار حوادثی است که […]
بهمن ۱۳, ۱۳۹۸
نکاتی که بعد از تصادف باید رعایت کنیم | وکیل دادگستری در مشهد | وکیل پایه یک در مشهد | وکیل پایه یک دادگستری در مشهد | بهترین وکیل در مشهد

نکات مهم بعد از تصادف

کارهایی که هنگام تصادف کردن میتوانیم انجام دهیم نکات مهم بعد از تصادف نکات مهم بعد از تصادف – تصادف […]

09152491040