درباره دادپلاس

در جهان متمدن و پهناور امروزی دسترسی به وکیل و خدمات حقوقی امری اجتناب ناپذیر می باشد . در راستای بهبود شرایط فعلی و اینکه وکالت امری است که در آن تخصص نقش پررنگ و به سزایی را دارا می باشد در این مجموعه گرد هم آمدیم تا با توجه به نیازهای شما عزیزان وکالت را به صورت تخصصی و حرفه ای ارائه دهیم .

با توجه به اینکه چندین سال است خدمتگزار هموطنان عزیزمان می باشیم به تجربه ثابت شده است که عدم توجه به کار گروهی و تخصصی و نبودن مجموعه های منسجم و عدم همکاری در حوزه های حقوقی کشور اسباب اطاله ی دادرسی و تضییع حقوق مردم را فراهم آورده.

در این شرایط گرد آمدن وکلای تخصصی و همکاری آنها با یکدیگر با کارگروهی و رصد قوانین و مقررات و پیگیری های مستمر بسیار ، مثمرثمر و نتیجه بخش تر از کار تک بعدی خواهد بود ، که در این راستا بر آن شدیم تا خدمات را به این صورت و تخصصی و حرفه ای برای شما عزیزان پوشش دهیم .

موسسه حقوقی بین المللی دادپلاس با در اختیار داشتن وکلاء مجرب و متخصص و با به کارگیری و همکاری قضات بازنشسته در منصب سازمان های قضاوتی و اداری و همچنین با برخورداری از مشاورین حقوقی در زمینه های مختلف از جمله حقوقی،کیفری خانواده ،ملکی،بیمه و جرائم سایبری و .... در راستای امر مشاوره و قبول و پذیرش دعاوی تخصصی توسط وکلا حرفه ای در همان زمینه به فعالیت می پردازد

در صورتی که به دنبال یک وکیل خوب و معتبر هستید لازم است بدانید که یک وکیل دادگستری به طور دقیق میداند که در هر پرونده با توجه به نوع و شرایط هر پرونده و دعوی به چه نحوی دادخواست خود را تنظیم کند . این را باید توجه داشت و تأکید کرد که پرونده ها و دعوی تخصص و تبحر لازمه ی پیروزی و موفقیت در پرونده های است .

بنابراین وکلای ما نحوه تنظیم دادخواست را در مرحله ی ابتدایی دعوی که خود مرحله‌ای مهم و تعیین کننده است را می‌دانند و تسلط دارند و در مراحل بعدی دادرسی که طرح موضوع و یا دفاع از موکل است را با تجربه‌ای که دارند به درستی پیش می‌برند .پس در انتخاب وکیل باید دقت کنید تا بتوانید در پرونده های خود موفق شوید.

در همین راستا برخی از مزایای استفاده از مشاوره حقوقی را به اختصار بیان می داریم:

مشاور حقوقی با توجه به پیچیده شدن روابط فردی و سازمانی در دنیای امروز و افزایش مسایل و مشکلات مختلف در سازمان های دولتی و یا شرکت های خصوصی، نیاز به حضور یک یا چند کارشناس و یا مشاور حقوقی در کنار مدیران بیش از هر زمان دیگری احساس می شود

مشاور حقوقی به مدیران و ذی نفعان سازمان کمک می کند تا ضمن توجه به مسئولیت های کیفری، حقوقی، جزایی و انتظامی تصمیماتشان، تصمیمات صحیح تری اتخاذ نمایند و همچنین در مواجه به مسایل حقوقی سازمانی به آنها در حل و فصل مسایل و مشکلات یاری می رساند

مشاور حقوقی با تسلط کاملی که به قوانین و اصول حقوقی دارد، کلیه امور حقوقی سازمان یا شرکت از جمله تهیه و تنظیم آیین نامه ها و دستورالعمل ها، انعقاد قراردادهای داخلی و خارجی، رسیدگی و پیگیری پرونده های حقوقی و دعاوی اداری و استخدامی، شرکت در جلسات دادرسی و دفاع از حق سازمان، ارائه مشاوره حقوقی به کارکنان در صورت لزوم، انجام امور حقوقی مربوط به مناقصه، مزایده و … را برعهده دارد

این روزها با توجه به شرایط اقتصادی و فرهنگی کمتر خانواده ای است که به نوعی درگیر پرونده های قضایی نباشد. بدیهی است که همگان تسلط بر قوانین ماهوی و شکلی ندارند و مقتضای عقل است که دفاع از حقوق به وکیل مجرب سپرده شود. بیشتر افراد علاقه مند هستند که پرونده های خود را به بهترین وکیل پایه یک دادگستری محول کنند. شرایط وکلا بسیار شبیه به پزشکان است و همانطور که در بیماری‌های سخت انسان به هر پزشکی اعتماد نمی کند در انتخاب وکیل هم باید دقت زیادی وجود داشته باشد.

گاهی دیده شده است که افرادی با سوء استفاده از نا آگاهی مردم، خود را وکیل دادگستری معرفی و مبالغ هنگفتی را به عنوان حق الوکاله از آنان گرفته اند. در صورتی که، هیچ مجوزی برای وکالت در دادگاه ها نداشته و با وعده های پوچ و بی اساس از جمله وجود آشنایی با برخی افراد دارای نفوذ، اقدام به اخاذی و به اصطلاح کار چاق کنی کرده‌اند.

اینجانب به عنوان وکیل دادگستری ، پیگیری پرونده های شما در زمینه کلیه جرایم فضای مجازی ، جرایم رایانه ای ، جرایم اینترنتی و جرایم فضای سایبری در پرونده های زیر می باشم:

 • جعل رایانه ای و جعل هویت در فضای مجازی
 • کلاهبرداری رایانه ای و کلاهبرداری از طریق فضای مجازی
 • دسترسی غیر مجازی به تلگرام شما
 • سرقت اطلاعات شخصی شما از تلگرام
 • دسترسی غیر مجاز به ایمیل شخصی
 • سرقت اطلاعات از وب سایت ها
 • انتشار تصاویر خصوصی افراد در شبکه های مجازی
 • ایجاد مزاحمت برای افراد از طریق شبکه های مجازی
 • برداشت غیر قانونی از حساب های بانکی
 • توهین به افراد در شبکه های اجتماعی
 • افترا و نشر اکاذیب در اینترنت
 • و دیگر موارد مرتبط با فضای مجازی

تنظیم قرارداد

تنظیم یک قرارداد حرفه ای، دقیق و منسجم نه تنها می تواند از بروز اختلافات آتی که ممکن است باعث اتلاف وقت و هزینه شود، جلوگیری کند، بلکه می تواند با تسهیل روند اجرای قرارداد موجب تحکیم روابط بین تجار گردد و انجام معاملات بعدی را سبب شود.

. تنظیم یک قرارداد دقیق و موثر نیازمند تجربه عملی فراوان در این زمینه، احاطه کامل به موضوع قرارداد، توجه به توان مالی و قدرت چانه زنی طرفین، توجه به اوضاع و احوال انعقاد قرارداد و نیز مستلزم احاطه کامل به قوانین و مقررات مرتبط با قرارداد است.

وکلا و کارشناسان موسسه حقوقی دادپلاس امروز با اطلاعات علمی و تجارب عملی در زمینه حقوق قراردادها، متخصصان برجسته این حوزه محسوب می شوند. موسسه حقوقی داد پلاس امروز آماده انجام مذاکرات قراردادی، تهیه و تنظیم انواع قراردادهای تجاری و ارایه مشاوره در این خصوص می باشد تا با کمک به تنظیم یک قرارداد حرفه ای و دقیق موفقیت های تجاری موکلین خویش را تضمین نماید.

تهیه و تنظیم انواع قراردادهای بازرگانی از جمله قراردادهای سرمایه گذاری و مشارکت، خرید و فروش بر اساس مقررات اینکوترمز، نمایندگی انحصاری و غیر انحصاری، توزیع، قراردادهای انتقال تکنولوژی، لیسانس، فرانشیز، کلید در دست، بیع متقابل، قراردادهای تامین سرمایه، قراردادهای خدمات مشاوره، قراردادهای پیمانکاری، مهندسی، تامین و ساخت، قراردادهای حمل و نقل و بیمه، انواع تفاهم نامه، مدیریت مذاکرات قراردادی، نظارت حقوقی بر اجرای صحیح قراردادها، مذاکره در حل و فصل اختلافات ناشی از قراردادها می تواند حقوق طرفین را جهت اجرای تعهدات آن تضمین نماید.