وکیل خانواده در مشهد

روز به روز مجامع بزرگتر و وسیع تر می شوند و به همان نسبت افراد در جامعه های مختلف و در گروه ها و نوع ها های مختلف بیشتر می شوند و تنوع زیاد تری پیدا می کنند . با توجه به اینکه زندگی اجتماعی و  به تبع آن زندگی زناشویی از نیازهای زندگی بشری می باشد انسان ها برای دور ماندن از تنهایی به تشکیل خانواده پناه می برند .

در سال های پیش کمتر و اکنون بسیار گسترده تر نیاز به یک وکیل خانواده مورد توجه قرار گرفته چون نسبت به تشکیل خانواده درصدی از آن ها دچار معضلاتی از قیبل ناسازگاری و عدم تفاهم می شوند که خود دلیل مراجعه به یک وکیل خانواده است .

اگر بتوانیم وکیل خانواده را از وکلای تخصصی انتخاب نماییم سریع تر و مطلوب تر می توانیم به اهداف مورد نظر برسیم و تصمیم نهایی برای زندگی مشترک بگیریم ، وکیل خانواده گر چه یک روان شناس نیست ولی با تجارب متعددی که در زمینه ی مشاوره های حقوقی داشته است ، شاید بتواند دوستانه شما را طوری راهنمایی کند که بدون حتی ذره ای ناراحتی مشکلات حل شوند و نیازی به دعاوی مختلف خانوادگی نباشد .

ما می توانیم در زمینه های مختلف دعاوی خانوداگی اعم از نفقه ، مهریه ، تمکین ، استرداد جهیزیه ، طلاق ، بذل مدت ، نحله و اجرت المثل ایام زناشویی به شما وکیل خانواده ای معرفی کنیم که تخصصی عمل کند .

بنابراین توصیه ما به شما این میتواند باشد که قبل از اقدام برای قطع کردن روابط خود با ما مشورت کنید و وکیل خانواده ای را انتخاب نمایید که راحت تر شما را به آنچه که صلاحتان است سوق دهد ، شاید عدم تفاهم مساله ای جدی برای طلاق نباشد .

ویژگی های وکیل خانواده

ذکر این نکته ضروری است که وکیل خانواده نه تنها در دعاوی راجع به خانواده بلکه در مشورت دادن در مقام یک مشاور نیز می تواند به افراد کمک کند این وکیل حتی در زمان انعقاد عقد ازدواج نیز می تواند به وکالت از موکل خویش امور محول شده را انجام دهد

وکیل خانواده کیست

وکیل خانواده وکیلی است که عمدتاً توانایی پذیرفتن وکالت در تمام امور حقوقی به معنای عام خود را داراست لذا هر وکیلی می تواند دعاوی خانوادگی را بپذیرد ولی امکان دارد تخصص لازم را در این زمینه نداشته باشد . وکلا خانواده که به صورت تخصصی کار می کنند! احتمالاً بر رویه های عملی حاکم بر امور خانواده آشنایی و تسلط بیشتری دارد .

بنابراین گاهی اوقات به دلیل پیچیدگی قوانین و وجود همان رویه های عملی! که معمولاً دور از چشم مردم است بهره گیری از خدمات وکیل خانواده می تواند بسیار کارساز باشد .

شما میتوانید برای دریافت مشاوره حقوقی رایگان با ما در تماس باشید

اخبار و مقالات مرتبط

فروردین ۱۸, ۱۳۹۸
ارث - وکیل دیه در مشهد - بهترین وکیل در مشهد

وکیل دیه در مشهد و توضیح ارث بری زوجه از زوج – سهم الارث فرزند خوانده

ارث بری زوجه از زوج {وکیل دیه در مشهد– گروه وکلای دادگستری دادپلاس سعی در حمایت از شما و حل […]
بهمن ۳, ۱۳۹۷

آزادی های شهروندی در قانون اساسی

آنچه در ذیل بیان شده آزادی هایی است که میتوان به جهات ذیل تقسیم بندی کرد: ۱-حقوق و ازادی های […]
دی ۱۶, ۱۳۹۷
طلاق

طلاق

  موارد عدم موافقت با حق ملاقات فرزند عدم مواظبت،اعتیاد زیان اور به الکل،مواد مخدر و قمار،اشتهار به فساد اخلاق […]